info@viaexim.com
+90 551 555 11 88
 
Tufted Carpet
High performance and low VOCOur carboxylated latex, styrene butadiene latex, and latex binders for tufted carpet deliver what customers need: high dry and wet binding strength, excellent adhesion properties, low VOC levels, strong filler loading capability, and versatility.
ÇİMENTO KATKISI ÇİMENTO KARIŞIMININ ÖZELLİKLERİNE ETKİLERİ
1. Çekme, eğilme ve darbe dayanımlarını arttırır. Basınç dayanımı neredeyse değişmeden kalır. Yüksek dozajlarda hafifçe düşebilir.
2. Genel dayanıklılık artar.
3. İndüklenmiş esneklik sürünmeyi arttırır.
4. Ayar zamanları genellikle kısalır. Ayrıca yerleştirme zamanı.
5. SBR ilavesi kanamayı azaltır ve yeterli bir kürleme prosedürünün izlenmesi şartıyla arttırılmış aşınma direncine katkıda bulunur.
6. SBR lateks ilavesi, hava sürüklenmesini arttırır (formüldeki köpük önleyici maddeye rağmen).
Stiren Bütadien Lateks

karmaşık müşteri ihtiyaçlarını karşılayan bağlayıcı çözümler tasarlama ve üretmede dünya lideridir.
Her müşteri benzersiz bir uygulama, formül, ekipman ve hedef konfigürasyon ile çalıştığından, stiren bütadien lateks, stiren akrilik lateks ve katı küre plastik pigmenti olup yüksek kaliteli, verimli çözümler sunar - veya yenilerini oluşturur.
Modern araştırma ve geliştirme merkezlerimiz, uygulama laboratuvarlarımız ve pilot kaplamalarımız müşterilerimizle yenilikçiliğe yakın olmamızı sağlıyor.

Latex Binders for Textile and Carpet Applications

Via is the world’s largest supplier of latex binders for textiles and carpets, with global supplies and capabilities to help you wherever you are.
VİA  brings nearly seven decades of industry leadership to customers all over the world. Every day, manufacturers in the key carpet and textile applications rely on our innovative binders solutions to deliver high binding strength, low VOC, and versatility.
Get in touch and find out more about how we can work together.
Needlepunched Carpet
Enhanced durability and versatilityOur carboxylated latex, latex binders for needlepunched carpet, and styrene butadiene latex bring low process and final-product odor to both full-bath impregnation and one-side coating applications, while providing variable levels of end-product stiffness.
Suni Çim Gerçekleştiren
 
yeni teknoloji
 
Endüstri standardı stiren bütadien latekslerine dayanan özel olarak tasarlanmış bağlayıcılarımız, yapay oyun alanlarının yanı sıra konut ve peyzaj alanlarının kalitesini de arttırmaya devam ediyor.
Tufted Halı
Yüksek performanslı ve düşük VOC
Bizim karboksilatlı lateks, stiren bütadien lateks ve tufted halı için lateks bağlayıcılar, müşterilerin ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlar: yüksek kuru ve ıslak bağlama mukavemeti, mükemmel yapışma özellikleri, düşük VOC seviyeleri, güçlü dolgu yükleme kabiliyeti ve çok yönlülük.
İğneli Halı
Geliştirilmiş dayanıklılık ve çok yönlülük
Karboksilleştirilmiş lateks, iğneli halı için lateks bağlayıcılar ve stiren butadıen lateks, hem tam banyo emprenyesine hem de tek taraflı kaplama uygulamalarına düşük işlem ve son ürün kokusu getirirken, değişken ürün özelliklerinde sertlik sağlar.
Tufted Carpet
High performance and low VOC
Our carboxylated latex, styrene butadiene latex, and latex binders for tufted carpet deliver what customers need: high dry and wet binding strength, excellent adhesion properties, low VOC levels, strong filler loading capability, and versatility.
Artificial Grass
New technology that performs
Our specially designed binders, based on industry-standard styrene butadiene latexes, continue to improve the quality of artificial playing fields, as well as residential and landscaped spaces.
Dokuma Halı Dokuma halı için
yüksek boyutlu ve düşük VOCOUR karboksillenmiş stiren butadien lateks bağlayıcılar, yüksek bağlama mukavemeti, düşük işlem ve nihai ürün kokusu ve düşük yapışkanlık sağlarken, tutam bağın ve demet penetrasyonunu sağlar.

Lateks Bağlayıcılar Tekstil ve Halı Firmaları için

Via, dünyanın neresinde olursanız olun size yardımcı olacak küresel sarf malzemeleri ve yetenekleri ile tekstil ve halılar için dünyanın en büyük lateks bağlayıcı sektörü.

Onun gün, anahtar halı ve tekstil uygulamalarında, yüksek bağlama mukavemeti, düşük VOC ve çok yönlülük sunmak için vardır.  
Yerel uygulama, test ve işleme için ayarlanabilen, test edilmiş olan Trinseo stilidir. Müşterilerimizle birlikte daha kapsamlı ve tüm pazar ileriye taşıyoruz.
İletişim kurmak ve birlikte nasıl çalışabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Styrene Butadiene Latex

is the world leader in designing and manufacturing binding solutions that meet complex customer needs.
Because each customer works with a unique application, formula, equipment, and target configuration, styrene butadiene latex is a styrene acrylic latex and solid sphere plastic pigment to deliver high-quality, efficient solutions - or creates new ones.
Our state-of-the-art research and development centers, application laboratories and pilot coatings allow us to stay close to innovation with our customers.
EFFECTS OF SBR ADDITION ON PROPERTIES OF CEMENT MIXES
1. Increases tensile, flexural and impact strengths. Compressive strength remains virtually unaltered. In high dosages it could slightly decrease.
2. Overall durability increases.
3. Induced flexibility increases creep.
4. Setting times are generally reduced. Placement time also.
5. SBR addition reduces bleeding and contributes to an enhanced abrasionresistance provided that an adequate curing procedure is followed.
6. SBR latex addition increases air entrainement (despite the antifoam agent in the formula).
CONTACT INFO:
VİAEXIM KİMYA PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
info@viaexim.com
 
T.M :     +90 551 555 11 88
 
                  This website VİAEXIM KİM PAZ SAN TIC LTD STI All Rights Reserved           Bu websitesi VİAEXIM KİM PAZ SAN TİC LTD ŞTİ Tüm Haklarına Sahib                 
Adres: 2.OSB 83226 NOLU CAD NO: 9/D Başpınar - Gaziantep / TÜRKİYE