info@viaexim.com
info@viaexim.com
+90 551 555 11 88
 
Rekabet Gücü
Belirli bir piyasa yapısı içerisinde tüketiciler, en kaliteli ürünü en düşük fiyattan satın almayı arzu ederler. Üreticiler ise, tüketicilerin beğenisine sunacakları ürünü, en düşük maliyetle üretip, ilgili üründen maksimum kazanç elde etmek isterler. İktisadi birimlerin sahip olduğu bu istekler, piyasada oluşabilecek aksaklıklar nedeniyle her zaman geçerlilik kazanamayabilir. Bu bağlamda rekabet, iktisadi karar birimlerinin beklentilerinin karşılanmasında ideal bir ortamın sağlanması için söz konusu olabilecek piyasa mekanizmasının önemli bir itici gücüdür.
Dünya Piyasaları
Firmamızın potansiyel taşıyan pazarlara yönlendirilmesini teminen kapsamlı pazara giriş faaliyetleri yürütülmektedir. Bu çerçevede, 2017 yılında oluşturulan pazara giriş koordinasyon yapısı ve söz konusu yapının üst düzeyli karar alma organı VİABUILD tarafından hedef ve öncelikli ülkelerin belirlenmesi ve ihracatçılarımızın karşılaştığı pazara giriş engellerinin tespit edilerek bertaraf edilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirilmektedir.
HAKKIMIZDA
VİAEXİM OLARAK
Kaliteli,dürüst ve şeffaf yönetim biçimi ile mevcut ortaklarının pazarda rekabet gücünü arttırmak, bunu yapabilmek için de edinilen tecrübeyle sürekli bilgi akışı ve finansman desteği vererek yüksek kalitede üretimi teşvik etmektir, ayrıca operasyon olarak da bürokratik engelleri asgariye indirerek konu ile ilgili sıkıntıları azaltmaktır.
İhracat ve ithalat mevzuat ile teknik danışmanlık desteği, kısa vadeli finansman desteği,uzun vadeli pazarlama projeleri üreterek belli periyotlarda ortaklarımızı bir araya getirerek sektörün genel problemlerine kalıcı çözümler yaratmak için imkanlar sağlamaktadır.
Finansal parametreler
Fiyatlama
Sunduğumuz hizmetler için doğru fiyatlama .
İnsan Kaynakları
En iyi profosenel elemanlar ve  
İnsan kaynakları ile ilgili işletmenize yardımcı yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.
Nakit Akışı
Faturalama ve tahsilat yönetimimiz en iyi şekilde üzmanlar tarafınan hazırlanır.
Satışlarımızı yaptıktan sonra gecikmeden faturalarımızı hemen kesiyoruz. Tahsilatlarımız ve faturalama,bilanço,muhasebe,karşılaştırma olanağı takip ve raporlama sistemi  ortalama tam zamanında gerçekleşiyor.  
Brüt Karlılık (% ve TL)
Brüt karlılık, gelir tablonuzda yer alan net satışlarımız ve satışlarımızın maliyetini çıkarıp aylık olarak takıp ederiz. 
Satışları Tahsil Etme Süresi
Müşterilerimiz bize ne kadar sürede ödeme yapmaktadır? Bu süreyi, gelir tablosu ve bilançoda yer almaktadır. 
İşletme Sermayesi
İşletme sermayesi bizim operasyonel verimliliğinizi gösterir. yılık büyüme ornına göre sermaye artışımız yapılmaktadır.
Çalışan Başına Müşteri Verimliliği
Çalışanların müşteri bazında özel vakit harcayıp ve müşteriden memnuniyetini kazanmaktır.
 
CONTACT INFO:
VİAEXIM KİMYA PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
info@viaexim.com
 
T.M :     +90 551 555 11 88
 
                  This website VİAEXIM KİM PAZ SAN TIC LTD STI All Rights Reserved           Bu websitesi VİAEXIM KİM PAZ SAN TİC LTD ŞTİ Tüm Haklarına Sahib                 
Adres: 2.OSB 83226 NOLU CAD NO: 9/D Başpınar - Gaziantep / TÜRKİYE